Небайдужі дніпропетровці передали військовим та дітям-переселенцям 3 тис коробок цукерок

Небайдужі дніпропетровці передали військовим та дітям-переселенцям 3 тис коробок цукерок

Подарунок був зібраний силами бізнесменів та ветеранів МВС. Половина солодкого вантажу відправилася до центру для переселенців з Луганської та Докенької областей. Інша половина –оперативному командуванню «Південь» для військових. Зокрема, цукерки будуть направлені до зони АТО.
На думку радника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Бориса Трейгермана те, що сьогодні небайдужі люди намагаються допомогти військовим в зоні АТО та вимушеним переселенцям з Криму та Сходу України, говорить про згуртованість українців.
«Сьогодні нам прийшла дуже незвичайна допомога від звичайних бізнесменів, які в цей важкий час надіслали не бронежилети, не зброю, не боєприпаси, а шоколад, – наголосив він. – Деякі скажуть: навіщо? Але ж завжди є місце для звичайної радості. Люди просто хочуть відчути, що життя не припиняється і шоколадні цукерки сьогодні для них дійсно стануть хорошим подарунком».
Ініціатором підготовки солодкого подарунка стала громадська організація «Клуб ветеранів МВД, збройних сил та спорту». Голова організації Анатолій Мелещенкопідкреслив, що така ідея знайшла широку підтримку у представників бізнесу.
«Ми від чистої душі вирішили допомогти військовим та дітям. І люди нас підтримали: виділили кошти та продукцію», – розповів Анатолій Мелещенко.