Фонд оборони країни урочисто нагородив бійців, лікарів та волонтерів

“Фонд оборони країни” урочисто нагородив бійців, лікарів та волонтерів орденом за “ЗА ОБОРОНУ КРАЇНИ”.

DSC_0021

“Коли два роки тому в Україні розпочалася війна, було дуже важко, бо ми не мали боєздатної армії. Солдати та добровольці не вміли стріляти, не мали навичок тактичної медицини, не мали необхідного спорядження. Але завдяки небайдужим людям – лікарям, волонтерам, інструкторам – ми змогли зупинити просування ворога. Сьогодні ми хочемо нагородити цих людей і подякувати за те, що надали допомогу тоді, коли вона була необхідна і продовжують допомагати зараз. ” – наголосив голова правління фонду Павло Хазан.

DSC_0025

“Орден “ЗА ОБОРОНУ КРАЇНИ” був впроваджений нами насамперед для того, щоб подякувати тим людям, про яких забула держава. Це в першу чергу лікарі, які врятували сотні життів, а також волонтери. Вони поклали два роки свого життя на допомогу армії, це справжні герої. І я щаслива, що ми познайомилися, хоч і через війну.” – додала волонтер фонду Наталя Хазан.

DSC_0019

Олексій Ангурець, заступник голови правління фонду: “Війна на сході України досі триває. Але в тилу ми маємо також дуже багато роботи. Ми повинні змінити країну на краще і це дуже велика відповідальність перед тими, хто на передовій бореться за незалежність України і тими, хто поклав за неї своє життя.”

DSC_0110

DSC_0053

Нагородження відбулося у Діорамі “Битва за Дніпро”, де наразі проходить виставка бойових шевронів. Військові та волонтери, які отримали нагороду, подарували фонду свої шеврони, які поповнять колекцію.

DSC_0045

DSC_0123